Mototech logo
Sprzedaż
Akumulatorów
Serwis
Akumulatorów
Montaż
Akumulatorów
Sprzedaż
Akumulatorów
Serwis
Akumulatorów
Montaż
Akumulatorów

AKUMULATORY SAMOCHODOWE SZCZECIN

sportowy samochód

Akumulatory samochodowe to integralna część każdego pojazdu wyposażonego w silnik spalinowy. Dzięki nim możliwe jest nie tylko uruchamianie silnika, ale także zasilanie licznych systemów i urządzeń w samochodzie. Nowoczesne akumulatory są zaprojektowane tak, aby działać w różnych warunkach, od ekstremalnie niskich do wysokich temperatur. Przy odpowiedniej eksploatacji tego rodzaju urządzenie może służyć przez wiele lat. Zajmujemy się sprzedażą akumulatorów samochodowych w Szczecinie.

ZASTOSOWANIE AKUMULATORÓW SAMOCHODOWYCH

Akumulatory samochodowe znajdują zastosowanie w:

  • pojazdach z silnikami spalinowymi – od osobowych poprzez ciężarowe, aż po traktory czy wózki widłowe;
  • pojazdach z technologią start-stop – specjalne akumulatory (np. AGM, EFB) są stosowane w samochodach z systemem start-stop, który wymaga większej wytrzymałości na ciągłe uruchamianie i wyłączanie silnika;
  • pojazdach z zaawansowanymi systemami elektronicznymi – w nowoczesnych samochodach, gdzie zastosowano zaawansowane systemy multimedialne, nawigacyjne czy asystujące kierowcy, akumulator odgrywa kluczową rolę w zapewnieniu stabilnego zasilania;
  • pojazdach kempingowych – akumulatory dostarczają energii do oświetlenia, ogrzewania i innych urządzeń w przyczepach kempingowych i kamperach.

DŁUGA ŻYWOTNOŚĆ POJAZDU

Odpowiedni dobór, pielęgnacja i regularne sprawdzanie stanu akumulatora samochodowego to klucz do długiej żywotności pojazdu. W naszej ofercie znajdują się urządzenia pochodzące wyłącznie od renomowanych producentów. Zapewniamy ich montaż oraz mobilny serwis akumulatorów w przypadku awarii. Możemy pochwalić się ogromną wiedzą oraz wieloletnim doświadczeniem w branży. Gwarantujemy najwyższa jakość usług w konkurencyjnych cenach.

AKUMULATORY ROZRUCHOWE

Akumulatory rozruchowe to urządzenia o dużym prądzie rozruchowym. Zgromadzona w nich energia przydaje się szczególnie w okresach zimowych, gdy starsze i zużyte lub wadliwe akumulatory samochodowe pod wpływem działania niskich temperatur odmawiają posłuszeństwa. Urządzenia te  posiadają zwartą, kompaktową obudowę i wygodny uchwyt ułatwiający przenoszenie.

Akumulatory rozruchowe są istotnym komponentem w systemie elektrycznym większości współczesnych pojazdów – zarówno spalinowych, jak i elektrycznych. Urządzenia te są zdolne do dostarczania bardzo wysokich prądów rozruchowych w krótkim czasie, co jest kluczowe podczas uruchamiania silnika. Akumulatory rozruchowe są standardowym wyposażeniem samochodów, motocykli, maszyn rolniczych i budowlanych oraz łodzi.

AKUMULATORY DO POJAZDÓW EUROPEJSKICH, AMERYKAŃSKICH I AZJATYCKICH

W asortymencie naszego sklepu posiadamy wysokiej jakości, skuteczne i niezawodne akumulatory rozruchowe: kwasowe, AGM, EFB i żelowe znanych i cenionych marek: Topla, Jenox, Varta, Fiamm,  Exide i Sebang. Znajdują one zastosowanie w autach europejskich amerykańskich i azjatyckich. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, a w przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z nami.

Cechy akumulatorów rozruchowych:

Duży prąd rozruchowy przy niewielkich rozmiarach. 

Szybkie przyjmowanie ładunku, zawsze i szybko można doładować akumulator
Niska oporność wewnętrzna gwarantuje niezawodne oddawanie skumulowanej energii
Niski poziom samorozładowania, wielomiesięczne przerwy sezonowe nie są żadnym problemem

Akumulatory ROZRUCHOWE

Sprzedaż
Akumulatorów
Serwis
Akumulatorów
Montaż
Akumulatorów
Montaż z dojazdem
Akumulatorów
Sprzedaż
Akumulatorów
Serwis
Akumulatorów
Montaż
Akumulatorów
Montaż z dojazdem
Akumulatorów